UNIKIT ESC250P SC UPC Hitro Priključek Mehanske svjetlovodni Priključek

o1012

€66.80

-66.8

€133.60

-50 %

Nov izdelek

Priporočljivo Izdelkov

Dobrodošli v naši trgovini, na katero koli vprašanje, pls, vas prosimo, da se obrnete +86 15951880639 (WhatsApp)

TechnicalIntroduction

Fileld Skupščine MESC250P SC/APC Hitro Priključek za FTTH lahko zagotavljajo hitro in enostavno prenehanje

fibersin polje.Možnosti so na voljo za 900 mikronov, ki omogoča installer, da prekine in se povezava

v nekaj minutah na opremo in optični patch paneli.Ta priključek je sistem odstrani vse zahteve za epoxy,

lepila ali drago zdravljenje pečice in poliranje in fibe ederface pregled.

Značilnosti

1. Nizko vstavljanja izgubo, 0.2 dB, 0.3 dB, stranka neobvezno.

2.Visoko donosnost izgubo, 40dB, 45dB, 50dB, stranka neobvezno.

3.Zanesljivo, trajnost več kot 500-krat iskanja partnerja.

4.Nizka okoljska občutljivost, sprejeti na kompleksno okolje.

5.Uporaba: Datacom telekomunikacije oprema za merjenje single-mode laserji ONU FTTH projektov.

Specifikacije

Postavka

Paramete

Kabel Področje Uporabe

3.0 x 2.0 mm Lok-tip Spustite Kabel

2.0/3.0 notranji kabel

Vlaken Premer

125µm ( 652 & 657 )

Premaz Premer

250µm

Način

SM

Čas Delovanja

o 15s(izključitev vlaken prednastavitev)

Vstavljanje Izgubo

≤ 0.3 dB ( 1310nm & 1550nm )

Vrnitev Izgubo

≤ -40dB

Uspeh Oceni

>98%

Ponovno Krat

>10 krat

Privijte Moč Gola Vlaken

>5 N

Natezna Trdnost

>50 N

Teperature

-40~+85℃

On-line Natezna Trdnost Preizkus (20 N)

IL ≤ 0.3 dB

Durabiltiy (500-krat iskanja partnerja)

IL ≤ 0.3 dB

Drop Test(4m betonska tla, ko vsako smer, trikrat skupaj)

IL ≤ 0.3 dB

Podrobne Slike

Oznake: rezalnik svjetlovodni, VLAKEN, svjetlovodni, tp link wifi, 1x16, inno prikaz 7, SC UPC, UPC, aua vlaken cleaver, d povezavo

Številka Modela SC UPC Hitro Priključek
Poreklo CN(Izvora)
Tip Konektorja SC/UPC
Postavka Dolžina 1m
Vlakna Tipa En Način
Velikost 33X32X34
Certificiranje NOBEN
Blagovna Znamka AUA
Združljiv TP-link

Trenutno ni ocen.

Podobni izdelki